Hizmetlerimiz

İş Alanlarımız


GMI Enerji olarak bir çok iş türünde hizmet vermekteyiz.

Hafriyattan zemin iyileştirmeye, su sondajından zemin etüdüne kadar bütün sektörlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.


Hafriyat

Hafriyat, inşaat ortamında bulunan atıkların genel adı olarak nitelendirilebilir. Bu atıklara birkaç örnek verilmesi gerekirse; taş, demir, çimento, kullanılmayan metaller vs gibi kullanılmayacak malzemeler diyebiliriz. Hafriyat inşaat sektöründe kendine yeni bir iş alanı oluşturmuştur. İnşaat alanın da bulunan taş, kaya vs gibi malzemeleri temizleme, törpüleme gibi tüm işlemler hafriyat olarak geçmektedir.


Devamı

Zemin İyileştirme

Zeminler yüzlerce yıldır mühendislik özellikleri iyileştirilerek yapılaşmaya dayanıklı hale getirilmektedir. Bununla birlikte son yıllarda zemin davranışı ve geoteknik tehlikeler üzerine elde edilen gelişmiş bilgiler birçok zemin iyileştirme tekniklerinin gelişimine ve doğrulanmasına öncülük etmiştir.


Devamı


Su Sondajı

Su sondajı, zeminin jeolojik yapısına uygun olarak havalı ya da çamur dolaşımı ile yapılan kuyu açma çalışmasıdır. Kuyu açılma işlemi yapıldıktan sonra, açılan kuyunun hidrolojik özelliklerine uygun olacak şekilde projelendirme yapılır.


Devamı

Diğer Hizmetlerimiz

Ut ultricies imperdiet sodales. Aliquam fringilla aliquam ex sit amet elementum.


Devamı

Buy now